www.infocenter.sk Vyhľadávač web stránok Inzercia Web Zoznam CZ

Zoznam sekcií

Pridať stránku

Zadajte hľadaný výraz

Vyhľadávač web stránok


Kategória: Zoznam sekcií -> Zdravie, krása, životospráva -> Choroby, liečenie - informácie, rady (37)
Pridaj stránku    


Sponzorované odkazy


 • Detská žiarlivosť   topovať záznam
  Príchod druhého dieťatka do rodiny je rovnako radostný, ako keď ste si priniesli to prvé. Problémy ale nastávajú práve pri skutočnosti, že tentokrát to nie ste len vy a váš partner, ktorí sa s drobcom musia vžiť, ale aj vaša staršia ratolesť. A tá vám zmeny v zabehnutom režime len tak neprepáči!
  http://mnau.sk/detska-ziarlivost

 • Diašport   topovať záznam
  Diasport – športovci s diabetes mellitus I. typu na Slovensku, ale aj vo svete. Rady a typy pre všetkých, ktorí chcú športovať aj s ochorením „ cukrovka“. Základné informácie o ochorení, klasifikácia diabetu, akútne a chronické komplikácie, liečba, stravovanie, fyzická aktivita diabetika.
  http://www.diasport.webnode.sk

 • JURAM   topovať záznam
  Stále viac ľudí hľadá alternatívne formy liečenia bez liekov a ich vedľajších účinkov. Aj pre Vaše zdravotné problémy ako napr. bolesti chrbta, zápaly dutín, rany, rovnako problémy s pleťou, akné a pod. existuje riešenie - biolampa.
  http://biolampaterapia.blogspot.com

 • Lékaři v ČR   topovať záznam
  Na našem webu najdete rozsáhlý katalog českých lékařů (stomatologové, gynekologové, praktičtí a další lékaři), veterinářů, nemocnic, poliklinik a dalších zdravotnických zařízení.
  http://mudr.info

 • Martin Barczi   topovať záznam
  Stránka sa venuje problémom pokiaľ ide o osobnú asistenciu pre zdravotne postihnutých ľudí. Z dôvodu veľmi nešťastného formulovaného zákona, ktorý núti týchto ľudí si vybrať, či budú pracovať, alebo zostanú ďalej odkázaný na pomoc rodiny prípadne štátu. Je to dôsledok prekročenia rámca finančných prímov z hľadiska posudzovania ekonomickou kontrolou zo strany štátu, čoho následkom je strata peňažného príspevku na osobnú asistenciu Takéto konanie je z našej strany považované za vydieranie. Hlavným cieľom je rozpútať diskusiu a napomôcť k zmene zákona.
  http://www.nenechamesavydierat.sk

Začiatok   <<   1   2   >>   Koniec                                                      INFOCENTER   infocenter6@gmail.com