www.infocenter.sk Vyhľadávač web stránok Inzercia Web Zoznam CZ

Zoznam sekcií

Pridať stránku

Zadajte hľadaný výraz

Vyhľadávač web stránok


Kategória: Zoznam sekcií -> Financie, právo, poisťovne -> Pohladávky, factoring a fortfaiting (14)
Pridaj stránku    


Sponzorované odkazy  pridaj reklamný odkaz


 • Dlžobný úpis vzor
  Dlžobný úpis vzor. Vytvorte si jednoducho a rýchlo dlžobný úpis. Dlžobný úpis vzor na stiahnutie. Bezplatný vzor (tlačivo) dlžobného úpisu. Vzor dlžobného úpisu je vypracovaný advokátskou kanceláriou. Dlžobný úpis je považovaný za uznanie dlhu a má rovnaké právne účinky. Stiahnite si dlžobný úpis zadarmo (bezplatne).
  http://dlzobnyupis.sk
 • ČIFS s.r.o.
  Česká inkasná a factoringová spoločnosť zabezpečuje služby pri vymáhaní dlhov, odkúpenia a správe pohľadávok, pre právnické aj fyzické osoby. Postupujeme v súlade s príslušnými právnymi predpismi a máme veľké percento úspešne vymožených pohľadávok.
  http://www.dkp.cz/
 • čifs s.r.o. - Martin Hrneček
  Česká inkasná a factoringová spoločnosť vykonáva pre právnické i fyzické osoby vymáhanie dlhov, odkúpenia a správu pohľadávok. Postupujeme v súlade s právnymi predpismi s vysokou úspešnosťou.
  http://www.cifs.cz/
 • Finlegal services, s.r.o.
  Finlegal services, s.r.o. je unikátnou spoločnosťou na trhu s pohľadávkami - vznikla spojením advokátskej kancelárie, exekútorského úradu a tímu špecialistov na mimosúdne vymáhanie pohľadávok.
  http://www.finlegal.sk
 • KS corporate, s. r. o.
  Zaoberáme sa správou a vymáhaním pohľadávok, poskytujeme kvalitné služby a budujeme priateľské vzťahy s našimi zákazníkmi. Odbremeníme Vás od náročnej a zdĺhavej komunikácie s neplatičmi a umožníme Vám plne sa sústrediť na Vašu prácu. Náš mladý, dynamický a rýchlo sa rozvíjajúci kolektív Vám v prípade akýchkoľvek otázok poskytne všetky potrebné informácie. Jednáme rýchlo, profesionálne a hlavne diskrétne. S nami získate svoje peniaze späť!
  http://www.kscorporate.sk
 • PRO FINANCE Service, s.r.o.
  Vymáhanie pohľadávok z obchodného styku. Právny servis. Správa pohľadávok na vysokej úrovni vrátane prevencie. Komplexné služby od mimosúdneho, súdneho a následne exekučného vymáhania pohľadávok. Riešenie problematických pohľadávok a Vašich dlžníkov.
  http://www.profinance.sk
 • Protourion, s.r.o.
  Proturion, s.r.o. je skúsená spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne služby na celom území Slovenska, ktorých výsledkom je účinné vymoženie pohľadávok s prihliadnutím na existujúce obchodné vzťahy. Svoju prácu vykonávame výborne vďaka súhre viacerých skutočností. Základom inkasnej kancelárie je skúsený team, ktorý disponuje finančným a právnym vzdelaním, bohatými skúsenosťami, pracovnými metódami a moderným softvérom na správu pohľadávok. Využitím týchto znalostí ako aj využívaním najmodernejších trendov ponúkame precízne spravovanie akéhokoľvek množstva pohľadávok a vysokú efektivitu pri ich uspokojovaní. Dôraz dávame na maximálnu flexibilitu a individuálny prístup ku klientom vrátane tvorby špecifických riešení a postupov. Staráme sa o Vaše pohľadávky intenzívne.
  http://www.protourion.sk
 • Vyplatíme všetky dlhy na Vašej nehnuteľnosti s doživotným už
  Naša spoločnosť vie ako Vám pomôcť a zbaviť sa dlhov, alebo exekúcie. Vlastníte nehnuteľnosť, byt, dom alebo pozemok? Oddĺžime Vašu nehnuteľnosť s doživotným právom užívania a vy môžte naďalej žiť vo svojom domove. Neprekáža nám ak ste dôchodca, nezamestnaný, alebo študent „vieme pomôcť každému“. „Navyše je pre Vás všetko zdarma, aj poradenstvo.“
  http://www.pssp.sk


Predpoveď počasia

Google PageRank
Rank SKPodpor!
                                                      INFOCENTER   infocenter6@gmail.com