www.infocenter.sk Vyhľadávač web stránok Inzercia Web Zoznam CZ

Zoznam sekcií

Pridať stránku

Zadajte hľadaný výraz

Vyhľadávač web stránok


Kategória: Zoznam sekcií -> Financie, právo, poisťovne -> Administratívne služby (33)
Pridaj stránku    


Sponzorované odkazy


 • volnejflek.cz   topovať záznam
  Jste bez práce a hledáte práci ? Nebo práci máte a hledáte lepší nebo lépe placenou ? Na našem webu naleznete pracovní nabídky z celé České republiky. Můžete se přihlásit k odběru a dostávat je každý den emailem.
  http://volnejflek.cz • CENTRUM RAČA   topovať záznam
  V príjemnom, bezpečnom a kľudnom prostredí Rače pre vás budujeme dlho očakávané, obchodno-administratívne priestory, ktoré sú pripravené reprezentovať váš biznis na najvyššej úrovni. Svieži vzduch neďalekých Karpát a račianskych viníc sa stane príjemnou pracovnou oázou pre vás a váš pracovný tím. Prakticky bezproblémová prístupnosť mesta a samotného centra Bratislavy bude v blízkej budúcnosti znásobená výstavbou úseku diaľnice D4 Ivanka sever – Rača. Ten je realizovaný v rámci projektu bratislavského obchvatu. RC - Rača Centrum vám prináša moderné a reprezentatívne architektonické riešenie. Použili sme len špičkové dizajnové materiály, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá dnešnej doby.
  http://www.centrumraca.sk/ • Dokumenta, a.s.   topovať záznam
  Naša spoločnosť sa zameriava na vývoj a implementáciu riešení zameraných na dokument manažment, správu a riadenie dokumentov a na poskytovanie riešení súvisiacich s touto oblasťou. Vzhľadom na rastúcu potrebu zrýchlenia a zefektívnenia procesov súvisiacich aj so spracovaním ekonomickej agendy, obzvlášť v oblasti objednávok, dodacích listov a faktúr, zamerala sa naša spoločnosť na vývoj riešenia, ktoré zabezpečí automatizáciu odosielania a doručovania dokumentov a dát od dodávateľa k odberateľovi ako aj od odberateľa k dodávateľovi.
  http://www.dokumenta.sk

 • Podklady.sk   topovať záznam
  Ponúkame a vypracujeme pre Vás prezentácie, seminárne práce, PR články, bakalárske práce, diplomové práce, preklady a korektúry. Podľa Vašich požiadaviek Vám pridelíme kvalitné odborníka na vypracovanie podkladov.
  http://www.podklady.sk

Začiatok   <<   1   2   >>   Koniec                                                      INFOCENTER   infocenter6@gmail.com